Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
BİL-TEK EĞİTİM HAKKINDA

Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında elde edilen bilgi ve tecrübelerin, ülke insanıyla paylaşımını amaçlayan BİL-TEK, bir fikrin, bir düşüncenin ve bir misyonun adıdır.

BİL-TEK, 10 Mayıs 1990’da kurularak, Türk Sanayinin hizmetine sunuldu. Kuruluşundan bu güne kadar çalışmalarını kesintisiz sürdüren BİL-TEK, endüstriyel teknik eğitim hizmetlerini ülkemizin en büyük 500 firmasından yaklaşık 450’sine ulaştırmıştır. İşletme bazında bu sayı 550’yi geçmiştir.

Ülkemizin her yanında BİL-TEK eğitim seminerlerine iştirak eden mühendis ve teknik eleman sayısı 15.000’i geçmiştir.

Değerlerimiz
  • Günümüz teknolojilerine hakimiyetle sürekli eğitim.
  • Dürüstlük ve tam faydaya odaklanmış eğitim anlayışı.
  • Görsel, bilimsel ve videolu olarak yerinde eğitim.
  • 1990 yılından bu yana hep ileri daima ileri…
Merak Ettikleriniz
Hakkınızda daha çok bilgiyi nasıl alabiliriz?

BİL-TEK EĞİTİM VE DANIŞMANLIK olarak en iyi referansımızın sizler olduğunu biliyoruz. Bu sayfadan referanslar listemizi görebilirsiniz. Ayrıca bu sayfadan güncel eğitim müfredatımızı görebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bu sayfadan bize ulaşabilirsiniz.

Eğitim salonunuz nerededir?

Eğitimde olduğu gibi konum olarakta sektörün göbeğindeyiz. BİL-TEK merkez ofisimiz Ostim Alınteri Bulvarı Ostim İş Merkezindedir. Eğitim salonumuza gelmek için buraya tıklayarak direk navigasyonu açabilirsiniz. Ostim Metro’dan Batıkent İstikametine doğru 700 metre yürüdükten sonra solda Ostim İş Merkezindeyiz.

Eğitimleriniz ve Eğitmenler hakkında nasıl bilgi verir misiniz?

En kaliteli eğitim tecrübe ile desteklenmiş bilgi ile yapılabilir. Alanında uzman eğitmen kadromuza bu sayfadan ulaşabilir, eğitim konularımızı buradan görüntüleyebilir ve güncel eğitim müfredatımızı bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.

Bilgi güçtür paylaştıkça büyür!
BİL-TEK Eğitim olarak 15’den fazla eğitim konumuzla geleceğe ışık tutmaya devam ediyoruz.
Misyonumuz

Sürekli gelişen dünyamız ve sanayi ortamında iş hayatının ihtiyacı olan eğitimleri organize etmek, bu alanda çalışmalar yapmak ve bilgiyi geleceğe taşımak.

Vizyonumuz

Bugüne kadar 450’den fazla firmaya ve 15.000’den fazla kişiye ulaşarak yüzlerce eğitim verdik. BİL-TEK olarak ülke sanayinizde kaliteli eğitimin adresi olmak ve bu alanda firmaların gelişmelerine katkıda bulunmak.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?