Basıçlı Hava Teknolojileri

Profesyonel Eğitim
Basıçlı Hava Teknolojileri

BİL-TEK Eğitim olarak 1990 yılından bu yana tecrübemiz, uzman kadromuz, kapsamlı eğitim alanlarımız ve binlerce eğitim geçmişimizle alanımızda profesyonel eğitimler vermeye devam ediyoruz. Yıllardır personele bilgi birikimimizi aktarıyor hem görsel hem de uygulamalı eğitimler sağlıyoruz. Geçmiş ve günümüz teknolojilerine hakim eğitmenlerimiz gerek sahada gerekse masa başında nokta atışı eğitimler vermektedir.

Eğitim Özellikleri
 • Sunumlarla ve yıllarında tecrübeleri ile güçlendirilmiş dersler.
 • Soru-Cevap ile birebir eğitimler.
 • Uygulamalı eğitimler ile sahada tecrübe kazanımı.
 • İster yerinde ister online eğitim desteği.
Eğitimlerimizden Görüntüler

Erdemir, Fnss, Marshall, Arçelik, Ortadoğu Rulman, Saray Halı, Tedaş, Tofaş, Toyota ve daha bir çok firmaya danışmanlık hizmeti vermiş olmanın haklı gururu ile her geçen gün bilgimizi daha öteye taşıyoruz.

Sıkça Sorulanlar
Hakkınızda daha çok bilgiyi nasıl alabiliriz?

BİL-TEK EĞİTİM VE DANIŞMANLIK olarak en iyi referansımızın sizler olduğunu biliyoruz. Bu sayfadan hakkımızda metnimizi okuyabilir, buradan da referanslar listemizi görebilirsiniz. Ayrıca bu sayfadan güncel eğitim müfredatımızı görebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bu sayfadan bize ulaşabilirsiniz.

Eğitim salonunuz nerededir?

Eğitimde olduğu gibi konum olarakta sektörün göbeğindeyiz. BİL-TEK merkez ofisimiz Ostim Alınteri Bulvarı Ostim İş Merkezindedir. Eğitim salonumuza gelmek için buraya tıklayarak direk navigasyonu açabilirsiniz. Ostim Metro’dan Batıkent İstikametine doğru 700 metre yürüdükten sonra solda Ostim İş Merkezindeyiz.

Eğitimleriniz ve Eğitmenler hakkında nasıl bilgi verir misiniz?

En kaliteli eğitim tecrübe ile desteklenmiş bilgi ile yapılabilir. Alanında uzman eğitmen kadromuza bu sayfadan ulaşabilir, eğitim konularımızı buradan görüntüleyebilir ve güncel eğitim müfredatımızı görüntüleyebilirsiniz.

Bilgi Talep Formu

  Whatsapp
  Müşteri Temsilcisi
  Müşteri Temsilcisi
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?